Międzynarodowy Dzień Ziemi

W kierunku natury.

W dniu 19.05.2017r. w Zespole Szkół w Zawadzie odbyła się uroczysta akademia z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, obchodzonego każdego roku w dniu 22 kwietnia i z okazji Światowego Dnia Środowiska, przypadającego na dzień 5 czerwca. Hasłem tegorocznego Święta Ziemi było „W kierunku natury”. Uczniowie klasy III i VI szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum zaprezentowali przedstawienie pt. „Z ekologią na wesoło”. Bogate w treści przesłania, popisy wokalne i aktorskie  uczniów sprawiły, ze wszystkim bardzo podobał się występ. Urok przedstawieniu przysporzyła efektowna dekoracja i ciekawe stroje uczniów. Akademię przygotowały: mgr Barbara Knop i mgr Mariola Stefaniak.  Za występ chóru odpowiedzialna była mgr Sylwia Baszyńska.