Piłka cieszy.

Pokaz Freestyle Football.

18.09.2019r. przybył do naszej szkoły Adrian Franc, który od 2005r. trenuje Freestyle Football, czyli sztuczki i triki z piłką nożną. Zaprezentował naszym uczniom Akademię – zajęcia ogólnorozwojowe z piłką nożną łączące zabawę z jednoczesnym treningiem techniki, w którym można poznać tajniki Freestyle Football oraz Street Soccer. 3-krotny Medalista Otwartych Mistrzostw Świata Freestyle Football kat. Routine i Mistrz Polski Freestyle Football kat. Best Show wzbudził zachwyt wśród uczniów. Pięknie brzmią słowa Adriana Franca: Freestyle Football   (…) życiowa pasja, która jednocześnie stała się pracą i spełnieniem marzeń młodego chłopaka, który w przeszłości chciał podbijać największe stadiony piłkarskie.