Kampania Białych Serc.

Nasz protest przeciwko narkotykom, przemocy.

Kampania Białych Serc to kampania solidarnego protestu przeciwko narkotykom i przemocy, której pomysłodawcą jest Mariusz Zalewski, a głównym organizatorem Grupa Zalewski pomagająca osobom bezdomnym i uzależnionym.  W tym roku po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w tej kampanii. 12 października 2019 r. białe, papierowe serca ponownie pojawiły się w oknach naszej szkoły informując, że rozpoczęła się 15. edycja Kampanii Białych Serc. 24 października 2019 r. odbył się Marsz Białych Serc ulicami naszej miejscowości,  w którym udział wzięli wszyscy uczniowie szkoły wraz z nauczycielami i wychowawcami. Na transparentach w kształcie serc widniały napisy: "Stop przemocy!", "100% dla życia". Organizatorami tegorocznej akcji były: Anna Zielińska  -pedagog szkolny oraz Walentyna Wilk - opiekun SU.