Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zawadzie

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zawadzie

42-270 Zawada, poczta Kłomnice ul. Częstochowska 8

e-mail: zawadagim@poczta.onet.pl

Tel.: 34 3281488

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 116719
    • Do końca roku: 22 dni
    • Do wakacji: 200 dni
  • Kalendarium

    Poniedziałek, 2019-12-09

    Imieniny: Anety, Leokadii

Kadra nauczycielska

Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Zawadzie

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Stopień awansu zawodowego

Zakres obowiązków nauczyciela

 

 

1.

mgr Marian Szyszka

Nauczyciel dyplomowany

  • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zawadzie
  • Fizyka

2.

mgr Maria Zgrzebna

Nauczyciel dyplomowany

  • Nauczyciel wspomagający
  • Edukacja przedszkolna

3.

Agata Klęk

Nauczyciel
stażysta

  • Edukacja przedszkolna
  • Wychowawca grupy

4.

mgr Marta Ciechowska

Nauczyciel mianowany

  • Wychowawca klasy III
  • Edukacja wczesnoszkolna (urlop macierzyński)

5.

mgr Wiesława Wodo

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowawca klasy I
  • Edukacja wczesnoszkolna

6.

mgr Mariola Stefaniak

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowawca klasy "0"
  • Edukacja wczesnoszkolna

7.

mgr Aneta Szyda

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowawca klasy I gim.
  • Matematyka

8.

mgr Walentyna Wilk

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowawca klasy III gim.
  • Historia
  • Historia i społeczeństwo
  • Wiedza o społeczeństwie

9.

mgr Barbara Knop

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowawca klasy IV
  • Przyroda
  • Geografia
  • Biologia

10.

mgr Bogumiła Woldan

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowawca klasy V
  • Język polski
  • Logopeda
  • Bibliotekarz

11.

mgr Bogusława Woldan

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowawca klasy VI
  • Język polski

12.

mgr Arkadiusz Sitek

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowawca klasy VII
  • Język angielski

13.

mgr  Agnieszka Szyda

Nauczyciel dyplomowany

  • Język niemiecki
  • Język angielski

14.

mgr Agnieszka Musiał

Nauczyciel dyplomowany

  • Matematyka
  • Fizyka

15.

mgr Michał Gonera

Nauczyciel dyplomowany

  • Informatyka
  • Zajęcia komputerowe
  • Zajęcia techniczne
  • Technika

16.

mgr Sylvia Baszyńska

Nauczyciel kontraktowy

  • Plastyka
  • Zajęcia artystyczne
  • Muzyka

17.

mgr Agata Krok

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowanie do Życia w Rodzinie

18.

mgr  Monika Merda

Nauczyciel dyplomowany

  • Chemia

19.

mgr Katarzyna Gabryjelska

Nauczyciel kontraktowy

  • Pedagog szkolny

20.

mgr Paweł Urbaniak

Nauczyciel dyplomowany

  • Wychowanie fizyczne

21.

mgr Piotr Pindych

Nauczyciel mianowany

  • Wychowanie fizyczne

22.

ks. mgr Szczepan Wylaź

Nauczyciel dyplomowany

  • Religia

23.

mgr Katarzyna Gajewska

Nauczyciel kontraktowy

  • Wychowawca klasy III
  • Edukacja wczesnoszkolna

24.

mgr Leokadia Perlińska

Nauczyciel dyplomowany

  • Edukacja przedszkolna

25.

mgr Jarosław Poroszewski

Nauczyciel dyplomowany

  • Edukacja dla bezpieczeństwa