Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

ROK SZKOLNY 2015/2016

Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół w Zawadzie za rok szkolny 2015/2016.

Oddział Przedszkolny.

  • I miejsce - Emilia Musielińska – Powiatowy Turniej Recytatorski im. J. Brzechwy i J. Tuwima.
  • I miejsce – Kamil Bruś – Gminne Zawody Wędkarskie dla Dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Klasa I Szkoła Podstawowa

  • I miejsce – Lena Woźniak – Gminny Konkurs Plastyczny „Św. Jan Paweł II w oczach dziecka”
  • II miejsce – Amelia Grabarczyk – Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria”
  • Wyróżnienie – Oliwia Chodkowska i Lena Woźniak – Gminny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”
  • Wyróżnienie – Amelia Grabarczyk – Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kłomnicach, Gminny Festiwal Pieśni Maryjnej w Garnku, Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Gidlach, 
  • Wyróżnienie – Kacper i Marceli Koza - Zawody Sportowe w Rzerzęczycach
  • Udział – Julia Derda – Gminne Zawody Wędkarskie dla Dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka,
  • Udział – Amelia Grabarczyk – Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie, Festiwal Piosenki Dziecięcej w Kłomnicach

Klasa II Szkoła Podstawowa

  • I miejsce – cała klasa – X Jubileuszowy Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy „Anioły i Pierniki” (kat. szkoła podstawowa)
  • II miejsce – Wiktor Gaborski – Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Sędzi Anny Marii Wesołowskiej w Zawadzie „Od przemocy smutne oczy”
  • Wyróżnienie – Dawid Mirowski – Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracja twórczości Jana Kochanowskiego”
  • Wyróżnienie – Olga Śliwakowska i Weronika Kubasiak – Gminny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”
  • Udział – Olga Śliwakowska, Dawid Kulawiak, Adrian Grabny – Gminne Zawody Sportowe w Rzerzęczycach
  • Udział – Weronika Kubasiak – Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracja twórczości Jana Kochanowskiego”

Klasa III Szkoła Podstawowa

  • III miejsce – Izabela Majchrzak – Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Sędzi Anny Marii Wesołowskiej w Zawadzie „Od przemocy smutne oczy”
  • III miejsce – Olga Musiał – Gminny Konkurs Plastyczny „Kosz pełen zdrowia”
  • III miejsce Olga Musiał – Gminny Konkurs |Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”
  • III miejsce – Wiktor Karwala – Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracja twórczości Jana Kochanowskiego”
  • III miejsce – Natalia Piasecka, Izabela Majchrzak, Tomasz Gołda - Gminny Konkurs z języka angielskiego
  • Wyróżnienie – Olga Musiał, Izabela Majchrzak – Gminne Zawody Sportowe
  • Udział – Olga Musiał, Izabela Majchrzak – Gminny Konkurs Plastyczny „Żyj zdrowo”,
  • Udział – cała klasa – X Jubileuszowy Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy „Anioły i Pierniki”
  • Udział – Izabela Majchrzak – Konkurs recytatorski w Kłomnicach

Klasa IV Szkoła Podstawowa

  • „Brązowa Półnutka” – Laura Grabarczyk - XXV Międzynarodowym Festiwalu Talentów „Majowa Nutka 2016”
  • II miejsce – Laura Grabarczyk – Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria 2016” w Częstochowie
  • III miejsce – Laura Grabarczyk – XX Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej w Myszkowie
  • I miejsce – Laura Grabarczyk - XIII Otwarty Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych pt. „Hej, Panie Jezu” w Radomsku
  • I miejsce – Laura Grabarczyk - Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Historia Pieśnią Pisana” w Lubojnie
  • I miejsce – Laura Grabarczyk – Powiatowy Konkurs Piosenki w Językach Krajów UE „Moja Europa” w Skrzydlowie
  • I miejsce – Martyna Kubasiak – Powiatowy Konkurs Wiedzy o powieści „W pustyni i puszczy” H. Sienkiewicza w Kłomnicach
  • I miejsce – Daria Skorupa – X Jubileuszowy Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy „Anioły i Pierniki” w Kłomnicach
  • III miejsce – Martyna Kubasiak – II Powiatowy Konkurs Matematyczny pod hasłem „Potrafię myśleć logicznie” w Kłomnicach
  • III miejsce -Martyna Kubasiak – Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Mistrz Wiedzy Rolniczej” w Kłomnicach
  • Grand Prix – Laura Grabarczyk – Konkurs Piosenki w Języku Angielskim „English Songs Festival” w Garnku
  • I miejsce – Laura Grabarczyk – XIX Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kłomnicach,
  • I miejsce – Laura Grabarczyk – X Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Gidlach,
  • I miejsce – Kamil Jamrozik – Gminny Konkurs na Kartkę Wielkanocną w Garnku
  • I miejsce - Laura Grabarczyk, Daria Skorupa - Parafialny konkursu na palmy wielkanocne „Najładniejsza palma wielkanocna”
  • I miejsce - Kamil Jamrozik – Parafialny konkurs na palmę wielkanocną „Najmniejsza palma wielkanocna”
  • I miejsce – Julia Perlińska - Parafialny konkurs na palmę wielkanocną „Największa palma wielkanocna”
  • II miejsce – Laura Grabarczyk – Gminny Festiwal Pieśni Maryjnej „Ave Maria” pod hasłem „Przez Maryję do Jezusa” w Garnku
  • III miejsce – Laura Grabarczyk – Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Gidlach
  • III miejsce – Laura Grabarczyk – XXVI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej Kłomnicach
  • III miejsce - (Bartosz Ociepa, Daria Skorupa - w drużynie) - IX Mistrzostwa Regionalne w Piłce Nożnej – Memoriał Bogdana Tylikowskiego w Widzowie
  • Wyróżnienie – Laura Grabarczyk – XXVI Regionalny Konkurs Kolęd w Boronowie
  • Wyróżnienie – Kamil Jamrozik – Międzyszkolny Konkurs Literacki pod hasłem „Woda w naszym życiu i krajobrazie” w Witkowicach
  • Udział – Laura Grabarczyk, Kamil Jamrozik, Martyna Kubasiak, Kacper Lisowski, Bartosz Ociepa, Daria Skorupa -Gminne Zawody Sportowe (piłka nożna) w Nieznanicach
  • Udział – Laura Grabarczyk, Julia Perlińska, Daria Skorupa - Międzyszkolny Konkurs Literacki pod hasłem „Woda w naszym życiu i krajobrazie” w Witkowicach,
  • Udział - Laura Grabarczyk, Kamil Jamrozik, Martyna Kubasiak, Julia Perlińska, Daria Skorupa - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki „ALBUS”
  • Udział – Laura Grabarczyk – Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie
  • Udział – Konkurs Wokalny „Mikrofon 2016” w Radomsku
  • Udział – Wiktoria Koza, Martyna Kubasiak, Bartosz Ociepa, Olga Pyda, Daria Skorupa – Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Sędzi Anny Marii Wesołowskiej w Zawadzie „W idealnym świecie papierosa nie znajdziecie”
    • Udział – Wiktoria Koza – Parafialny konkurs na palmy wielkanocne
    • Udział – Kacper Lisowski – Udział w Gminnych Zawodach Wędkarskich dla dzieci w Zawadzie
    • Udział – Julia Perlińska – Powiatowy Konkurs Matematyczny pod hasłem „Potrafię myśleć logicznie” w Kłomnicach
    • Udział – Julia Perlińska, Olga Pyda, Daria Skorupa – Gminny Konkurs na kartkę wielkanocną w Garnku

Klasa V Szkoły Podstawowej

  • I miejsce – Magdalena Kulesza – Ogólnopolski Maryjny Konkurs Plastyczny „Zawierz Panu jak Maryja”
  • Wyróżnienie – Lena Centkowska – Ogólnopolski Konkurs „Listy dla Ziemi” (etap finałowy)
  • III miejsce – Zuzanna Piwowarczyk, Wiktoria Pluta – XVI edycja turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”( rozgrywki wojewódzkie)
  • III miejsce – Magdalena Kulesza - Powiatowy konkurs Wiedzy o powieści „W pustyni i puszczy” H. Sienkiewicza w Kłomnicach
  • I miejsce – Wiktoria Pluta – „Bieg Papieski” w Konarach, kat. IV - VI
  • III miejsce – Wiktoria Pluta – Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Sędzi Anny Marii Wesołowskiej „W idealnym świecie papierosa nie znajdziecie”
  • Wyróżnienie – Wiktoria Pluta – Ogólnopolski Konkurs z Matematyki „ALBUS”
  • Wyróżnienie – Jakub Szyda – Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Sędzi Anny Marii Wesołowskiej w Zawadzie „W idealnym świecie papierosa nie znajdziecie”
  • Udział – Lena Centkowska, Wiktoria Pluta, Zuzanna Piwowarczyk, Aleksandra Śliwakowska – Ogólnopolski Konkurs z Matematyki „GALILEO”
  • Udział – Magdalena Kulesza – Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Mistrz Wiedzy Rolniczej”

Klasa VI Szkoła podstawowa

  • I miejsce – Paweł Jaros – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (etap gminny)
  • III miejsce – Michał Gonera, Paweł Jaros, Adrian Musiał – Regionalne Zawody Sportowe Chłopców w Piłce Nożnej w Widzowie
  • Udział – Paweł Jaros – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (etap powiatowy)
  • Udział – Adrian Musiał - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (etap gminny)
  • Udział – Michał Gonera, Adrian Musiał, Maja Musiał – Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki (etap I)
  • Udział – Michał Gonera, Paweł Jaros, Adrian Musiał, Maja Musiał – Ogólnopolski Konkurs z Matematyki „GALILEO”
  • Udział – Michał Gonera, Paweł Jaros, Adrian Musiał, Maja Musiał – Ogólnopolski Konkurs z Matematyki „ALBUS”
  • Udział – Maja Musiał – Ogólnopolski Konkurs „listy dla Ziemi”
  • Udział – Michał Gonera, Maja Musiał – Powiatowy Konkurs z Matematyki w Garnku „Kwadrans przed sprawdzianem”

Klasa I Gimnazjum

  • V miejsce – Agnieszka Kosmala(w drużynie) – Ogólnopolski Turniej „Orlika”
  • X miejsce – Kacper Gonera – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „GALILEO”
  • III miejsce – Dawid Dróżdż(w drużynie) – Gminne Zawody w Piłce Nożnej
  • Wyróżnienie- Kacper Gonera – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALBUS”
  • Udział – Wiktoria Wilk – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALBUS”
  • Udział – Kinga Karczewska, Wiktoria Wilk – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „GALILEO”
  • Udział – Kinga Karczewska – Powiatowy Konkurs Wiedzy o H. Sienkiewiczu w Garnku

Klasa II Gimnazjum

  • V miejsce – Anna Jureczko - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „GALILEO”
  • VII miejsce – Bartosz Musiał - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „GALILEO”
  • I miejsce – Anna Jureczko – Powiatowy Konkurs Wiedzy o H. Sienkiewiczu w Garnku
  • I miejsce – Anna Jureczko – Powiatowy Konkurs Wiedzy o Twórcach Literatury w Kłomnicach
  • II miejsce – Anna Jureczko – IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Książce i Literaturze „Czytam, więc jestem”
  • III miejsce – Roksana Dróżdż – w drużynie- Powiatowy Turniej w Piłkę Nożną „Estimo Cup”
  • I miejsce – Roksana Dróżdż – Gminny Turniej w Ping-ponga w Konarach
  • V miejsce – Gracjan Kowalczyk, Bartosz Musiał– Gminny Turniej w Ping-ponga w Konarach
  • Wyróżnienie – Anna Jureczko - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALBUS”
  • Wyróżnienie – Bartosz Musiał – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALBUS”
  • Wyróżnienie – Anna Jureczko – Gminny Konkurs Plastyczny pod patronatem Sędzi Anny Marii Wesołowskiej w Zawadzie „Stop dopalaczom”
  • Wyróżnienie – Gracjan Kowalczyk – Gminny Konkurs Plastyczny „Przepis na życie” w Kłomnicach
  • Udział – Roksana Dróżdż, Anna Jureczko, Wiktoria Puźniak, Kamila Rachwalik, Maciej Musiał - Eliminacje do 6-tego Turnieju „Orlika” o Puchar Premiera RP
  • Udział – Gracjan Kowalczyk – Ogólnopolski Maryjny Konkurs Plastyczny „Zawierz Panu jak Maryja”
  • Udział – Kamila Rachwalik, Maciej Musiał – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALBUS”
  • Udział – Anna Jureczko, Wiktoria Puźniak– Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii (etap szkolny)
  • Udział – Anna Jureczko – Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Mistrz Wiedzy rolniczej” w Kłomnicach
  • Udział – Kamila Rachwalik – Gminny Konkurs Plastyczny „Przepis na życie” w Kłomnicach

Klasa III Gimnazjum

  • III miejsce – Piotr Woldan – XXV Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Majowa nutka” w Częstochowie
  • Laureat – Piotr Woldan –Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii
  • II miejsce – Piotr Wodan – Ogólnopolski Konkurs Muzyczny „Sancta Maria” w Częstochowie
  • I miejsce – Piotr Woldan – XX Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej w Myszkowie
  • Grand Prix – Piotr Woldan – IV Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim w Kłomnicach
  • I miejsce – Jakub Biegas – Ogólnopolskie Turniej Wiedzy Pożarniczej (etap powiatowy)
  • I miejsce – Julia Gonera – Powiatowa Sesja Ekologiczna
  • I miejsce – Piotr Woldan – II Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Historia Pieśnią Pisana” w Lubojnie
  •  I miejsce – Piotr Woldan – X Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych wokalistów Powiatu Częstochowskiego
  • I miejsce – Jakub Biegas – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (etap gminny)
  • I miejsce – Piotr Woldan - XIX Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kłomnicach
  • I miejsce – Piotr Woldan – VII Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Gidlach
  • II miejsce – Piotr Woldan – Przegląd Piosenki Angielskiej w IV LO im. H. Sienkiewicza
  • III miejsce – Piotr Woldan – XXVI Festiwal Piosenki Dziecięcej w Kłomnicach
  • Wyróżnienie – Jakub Biegas – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALBUS”
  • Wyróżnienie – Piotr Woldan – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALBUS”
  • Wyróżnienie – Julia Gonera – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sancta Maria”
  • Wyróżnienie – Julia Gonera – Ogólnopolski Konkurs „Listy dla Ziemi” (etap finałowy)
  • Wyróżnienie – Piotr Woldan – XXVII Międzywojewódzki Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych i Solistów „Interpretacje” w Boronowie
  • Wyróżnienie – Piotr Woldan – Gminny Festiwal Pieśni Maryjnej „Ave Maria” w Garnku
  • Udział – Jakub Biegas, Piotr Woldan – Ogólnopolski Konkurs „Listy dla Ziemi”
  • Udział – Jakub Biegas – rejonowy etap Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Angielskiego (etap rejonowy)
  • Udział – Paulina Loch – Powiatowy Konkurs Wiedzy o H. Sienkiewiczu w Garnku
  • Udział – Olga Bednarek, Jakub Biegas – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki (etap szkolny)
  • Udział – Piotr Woldan – Powiatowy Konkurs Ekologiczny w Konarach
  • Udział – Olga Bednarek – Wojewódzki konkurs Przedmiotowy z WOS-u (etap szkolny)
  • Udział – Dawid Baran, Jakub Biegas, Julia Gonera, Tomasz Kulesza, Piotr Woldan – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki (etap szkolny)

 

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Zawada    ul.Częstochowska 8
42-270 Kłomnice
tel: 34 328 14 88
NIP:  949-20-65-090
e-mail: zawadagim@poczta.onet.pl
Dyrektor:
mgr Marian Szyszka

Czwartek, 2017-12-14

Imieniny: Alfreda, Izydora
  • Odwiedziny: 227657
  • Do końca roku: 17 dni
  • Do wakacji: 190 dni