Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zawadzie

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zawadzie

42-270 Zawada, poczta Kłomnice ul. Częstochowska 8

Tel.: 34 3281488

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 18495
    • Do końca roku: 168 dni
    • Do wakacji: WAKACJE!!!
  • Kalendarium

    Poniedziałek, 2018-07-16

    Imieniny: Eustachego, Mariki

ROK SZKOLNY 2016/2017

Klasa II Szkoła Podstawowa

  • Srebrna nutka – Amelia Grabarczyk - Międzynarodowy Festiwal Muzyki i Tańca "Majowa Nutka"
  • II miejsce – Amelia Grabarczyk - Ogólnopolski Festiwal Pieśni Religijnej "Radomszczańska Cecyliada"
  • III miejsce – Amelia Grabarczyk - Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej "Sancta Maria''
  • II miejsce – Oliwia Chodkowska - Powiatowy Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku oczami dziecka"
  • I miejsce – Amelia Grabarczyk - VI Konkurs Piosenki w Języku Angielskim w Zespole Szkół w Garnku
  • II miejsce – Amelia Grabarczyk - Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Gidlach
  • II miejsce – Amelia Grabarczyk - Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kłomnicach
  • II miejsce – Amelia Grabarczyk - Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej w GOK-u w Kłomnicach
  • III miejsce – Oliwia Chodkowska - Gminny Konkurs "Pisanka wielkanocna" w Zespole Szkół w Witkowicach
  • Wyróżnienie – Oliwia Chodkowska - Gminny Konkurs Plastyczny "Kosz pełen zdrowia” w Zespole Szkół w Kłomnicach
  • Wyróżnienie – Lena Woźniak - Gminny Konkurs "Pisanka wielkanocna” w Zespole Szkół w Witkowicach

 

Klasa III Szkoła Podstawowa

  • I miejsce – Wiktor Gaborski -Turniej Strzelecki z broni automatycznej
    im. W. Ruszkowskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
  • Wyróżnienie – Weronika Kubasiak - Logolandia” – mięciutkie wierszyki w Zespole Szkół w Witkowicach
  • Wyróżnienie – Dawid Mirowski -Gminny Konkurs "Pisanka wielkanocna" w Zespole Szkół w Witkowicach
  • Wyróżnienie – Wiktor Gaborski, Olga Śliwakowska, Kasjan Powroźnik -Konkurs Gminny „English is Fun” w Zespole Szkół w Kłomnicach

 

Klasa V Szkoła Podstawowa

  • Złota Półnutka – Laura Grabarczyk -XXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyki i Tańca „Majowa Nutka 2017 w Częstochowie
  • II miejsce – Laura Grabarczyk - Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” w Częstochowie
  • III miejsce – Laura Grabarczyk - III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Pajęcznie
  • III miejsce – Laura Grabarczyk - III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej– Radomszczańska Cecyliada w Radomsku
  • X miejsce – Martyna Kubasiak - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS
  • Wyróżnienie – Daria Skorupa - III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej – Radomszczańska Cecyliada w Radomsku
  • II miejsce – Laura Grabarczyk - XXIX Międzywojewódzki Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych i Solistów „Interpretacje – Gminny Ośrodek w Boronowie
  • III miejsce – Martyna Kubasiak - X Regionalny Turniej Przyrodniczo-Ekologiczny w Krasicach
  • III miejsce – Daria Skorupa - XIV Regionalny Turniej Wiedzy Przyrodniczo-Łowieckiej – konkurs plastyczny w Częstochowie
  • I miejsce – Daria Skorupa - XI Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy „Anioły z masy solnej i Pierniki” w Kłomnicach
  • I miejsce – Laura Grabarczyk, Daria Skorupa - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt w Częstochowie
  • III miejsce – Laura Grabarczyk - III Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Historia Pieśnią Pisana” w Lubojnie
  • Wyróżnienie – Martyna Kubasiak - Powiatowy Konkurs Czytelniczy w Zespole Szkół w Kłomnicach
  • Wyróżnienie - Daria Skorupa - Powiatowy Konkurs Plastyczny „Skrzydlaci przyjaciele” w Zespole Szkół w Kłomnicach
  • I miejsce – Laura Grabarczyk - XI Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Gidlach
  • I miejsce – Laura Grabarczyk - VI Gminny Konkurs Piosenki w Języku Angielskim w Zespole Szkół w Garnku
  • I miejsce – Kamil Jamrozik, Daria Skorupa -  4. edycja konkursu na palmy wielkanocne w kategorii „najmniejsza palma wielkanocna” w kościele parafialnym w Zawadzie – zasięg gminny
  • I miejsce – Daria Skorupa - XXVII Konkurs na Najpiękniejszą Palmę i Koszyczek Wielkanocny – zasięg powiatowy
  • II miejsce – Laura Grabarczyk - XXVII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej w Kłomnicach
  • II miejsce – Laura Grabarczyk - IV Gminny Konkurs Piosenki Przyrodniczo-Ekologicznej w Witkowicach
  • III miejsce – Laura Grabarczyk - XX Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Kłomnicach
  • Wyróżnienie – Wiktoria Koza, Laura Grabarczyk - 4. edycja konkursu na palmy wielkanocne w kościele parafialnym w Zawadzie – zasięg gminny

 

Klasa VI Szkoła Podstawowa

  • I miejsce – Anna Selka, Jakub Szyda, Magdalena Kulesza - Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” w Częstochowie
  • III miejsce – Magdalena Kulesza - X Regionalny Turniej Przyrodniczo-Ekologiczny w Krasicach
  • III miejsce – Wiktoria Pluta- Orlen Warsaw Games
  • II miejsce – Magdalena Kulesza - Rejonowe Zawody Piłki Nożnej
  • I miejsce – Wiktoria Pluta - Indywidualne biegi przełajowe w Konopiskach
  • I miejsce – Wiktoria Pluta - Czwartek lekkoatletyczny –Bieg Na 300 metrów
  • III miejsce – Magdalena Kulesza - Rejonowy Konkurs „Poznaj Jurę” w Kłomnicach
  • I miejsce – Lena Centkowska, Magdalena Kulesza, Marlena Musiał, Milena Musiał, Zuzanna Piwowarczyk - Eliminacje gminne Turnieju Orlika o Puchar Premiera R.P w kategorii Mistrzostwo Szkoły Podstawowej

 

Klasa I gimnazjum

  • VI miejsce – Adrian Musiał - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS
  • VI miejsce – Michał Gonera - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS
  • VII miejsce – Adrian Musiał - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki GALILEO
  • VII miejsce - Paweł Jaros - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS
  • IX miejsce – Michał Gonera - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki GALILEO
  • X miejsce – Michał Gonera - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki ALBUS
  • X miejsce – Maja Musiał - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS
  • Wyróżnienie – Adrian Musiał - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki PINGWIN
  • Wyróżnienie – Michał Gonera - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki PINGWIN
  • Wyróżnienie – Maja Musiał - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki GALILEO
  • Wyróżnienie – Paweł Jaros - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki GALILEO
  • Wyróżnienie – Paweł Jaros - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki ALBUS
  • Wyróżnienie – Maja Musiał - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki ALBUS
  • III miejsce – Paweł Jaros - „Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „etap gminny
  • V miejsce – Adrian Musiał -„Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „etap gminny

 

Klasa II gimnazjum

  • I miejsce – Anna Pantak - Ogólnopolskim Konkurs Plastyczny „Sancta Maria”
  • I miejsce – Zuzanna Szopa - Ogólnopolskim Konkurs Plastyczny „Sancta Maria”
  • Wyróżnienie – Kacper Gonera - Ogólnopolski Konkurs z Matematyki ALBUS

 

Klasa III gimnazjum

  • III miejsce – Anna Jureczko - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy GALILEO
  • V miejsce – Anna Jureczko - Ogólnopolski Konkurs z matematyki ALBUS
  • VI miejsce – Wiktoria Puźniak - Ogólnopolski Konkurs z matematyki ALBUS
  • VIII miejsce – Bartosz Musiał - Ogólnopolski Konkurs z matematyki ALBUS
  • Wyróżnienie – Bartosz Musiał - Ogólnopolski Konkurs GALILEO
  • II miejsce – Anna Jureczko - V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Książce i Literaturze "Czytam, więc jestem" w Częstochowie
  • Wyróżnienie – Anna Jureczko - Powiatowy Konkurs Geograficzny „Odkryj Jurę"
  • I miejsce – Anna Jureczko - Gminny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
  • III miejsce – Bartosz Musiał - Turniej Tenisa Stołowego "Konary Open"
  • III miejsce – Bartosz Musiał – Turniej siatkonogi w Zespole Szkół w Kłomnicach
  • V miejsce – Gracjan Kowalczyk - Turniej w tenisa stołowego "Konary Open"